Firma P.P.H.U. PAWO Paweł Mirek
została założona w 2000 roku.

Początkowo podstawowym profilem działalności firmy była sprzedaż wentylatorów dedykowanych do suszarni drewna. Prężnie rozwijający się rynek drzewny spowodował, iż oferowane produkty na rynku nie spełniały oczekiwań odbiorców. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom firma PAWO jako jedna z nielicznych wprowadziła produkty firmy Siemens. Polski rynek został zalany materiałami chińskimi co z kolei wymusiło na producentach europejskich wykorzystywanie tańszych materiałów i zmianę konstrukcji silników przez co trwałość i żywotność produktu zmalała.

Jako firma dbająca o klienta, jak również jakość wykonywanej usługi nie mogliśmy pozwolić sobie na takie odstępstwa i po długich konsultacjach firma Siemens stworzyła silniki, które sprostały wymaganiom rynkowym.

wentylator aluminiowy

W swojej ofercie posiadamy silniki temperaturowe Siemens do pracy w temperaturze 120C w wykonaniu tropikalnym, morskim, przeciwwybuchowym, do pracy w nietypowych napięciach, które modernizujemy z pasją.

Celem firmy jest sprostać oczekiwaniom naszych klientów przez dbanie o najmniejsze szczegóły od obsługi klienta, wykonanie zamówienia do dostarczenia produktów. Stawiamy na rozwój firmy, w którą nieustannie inwestujemy bogacąc się w nowoczesną infrastrukturę. Bardzo ważnym punktem naszej działalności jest to aby uzyskać produkt skuteczny, solidnie wykonany, przystosowany do środowiska.

Aby ułatwić kontakt naszym klientom uruchomiliśmy dział marketingowy dzięki czemu staliśmy się elastyczni, a kontakt można nawiązać przez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej, za pomocą e-mail lub w kontakcie telefonicznym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

P.P.H.U. "PAWO"

Przez cały czas trwania działalności swoją uwagę skupialiśmy na hurtowej sprzedaży produktu. Wychodząc na przeciw, jesteśmy w stanie dostosować produkty do indywidualnych potrzeb klienta i swoją uwagę skupić na sprzedaży detalicznej. Dzięki temu firma może indywidualnie podchodzić do każdego zamówienia i dążyć do stworzenia solidnego produktu.

Kilkunastoletnie doświadczenie spowodowało, iż specjalizujemy się w projektowaniu, oraz wykonywaniu na zamówienie produktów wysokiej jakości przeznaczonych do przemysłu drzewnego, suszarni tartaku, wentylacji i transportu.

wirnik aluminiowy rewersyjny